Solidnie wykonane chodniki podgumowane po produkty, które mogą znaleźć się w przedpokojach, korytarzach lub w holach. Wyroby te zostały zabezpieczone przed ich podwijaniem lub przesuwaniu się, nawet na bardzo śliskiej powierzchni.

Zabezpieczeniem podłogi wykonanej z litych desek drewnianych, parkietu, jak również kamienia naturalnego czy płytek ceramicznych, są polecane przez nas sklep internetowy chodniki podgumowane. Wyroby te posiadają eleganckie wzornictwo i różne barwy. Z uwagi na to można je łatwe dopasować do aranżacji danego pomieszczenia. Efektownie wyglądające chodniki z naszej oferty to wyroby wykonane bardzo starannie. Posiadają one krawędzie zabezpieczone przed strzępieniem. Zastosowane do ich produkcji barwniki są odporne na działanie promieniowania UV, wilgoci, a także detergentów używanych do czyszczenia dywanów.

Chodniki podgumowane z antypoślizgowym spodem

CHODNIK PODGUMOWANE FLOWERS ANTYPOŚLIZGOWY LIŚCIE KWIATY
CHODNIK FLOWERS ANTYPOŚLIZGOWY LIŚCIE KWIATY

Nowoczesne chodniki podgumowane to produkty, które mogą odnaleźć się także w przestrzeni biurowej. Świetnie nadają się one do wnętrz, gdzie występuje duże lub średnie natężenie ruchu. Modne chodniki podgumowane z naszej oferty to produkty znanych i cenionych marek, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości. Zostały one stworzone wyłącznie ze starannie dobranej syntetycznej przędzy. Jest ona odporna na działanie wilgoci. Rekomendowane przez nas chodniki podgumowane można czyścić na sucho lub też metodą szamponowania. Produkty te są odporne na zabiegi odświeżające, wykonywane przy pomocy odkurzaczy z funkcją piorącą.

Warto sprawdzić: Dekoracyjna wycieraczka pod drzwi

Estetycznie wyglądające chodniki z podgumowaniem to produkty funkcjonalne. Posiadają one zabezpieczenie przed przesuwaniem się i podwijaniem. Ich wysokie walory estetyczne idą w parze z bardzo przystępną ceną.