Solidnie wykonana i estetycznie wyglądająca obudowa kominka może być dopasowana do aranżacji danego pomieszczenia. Produkt ten gwarantuje bezpieczeństwo używania posiadanego urządzenia grzewczego.

PŁYTA Akumulacyjna VITCAS CS
Płyta akumulacyjna

Wiele osób zastanawia się, jaka obudowa kominka sprawdzi się w przypadku posiadanego przez nich urządzenia grzewczego. Na rynku dostępne są produkty akumulacyjne i izolacyjne. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrana i wykonana obudowa kominka jest funkcjonalna, prezentuje się efektownie, jak również zapewnia komfortowe i bezpieczne używanie posiadanego urządzenia grzewczego. Produkt ten można dopasować do rodzaju wybranego kominka. Proponowana przez nasz sklep internetowy obudowa kominka jest trwałą konstrukcją, wykonaną z odpowiednich materiałów. Stanowi to gwarancję jej przetrwania w niezmienionym stanie, bez względu na stopień wyeksploatowania czy też działanie bardzo wysokiej temperatury, pojawiającej się w procesie spalania. Obudowa kominka może, zarówno kumulować ciepło, jak i pełnić funkcję izolatora. To element bardzo łatwy w instalacji i demontażu.

Obudowa kominka akumulacyjna i izolacyjna

Płyta szamotowa akumulacyjna do obudowy kominka
Płyta izolacyjna

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się obudowa kominka akumulacyjna i izolacyjna. Produkt jest przeznaczony do zabudowy. Świetnie sprawdza się on w połączeniu z nowoczesnymi systemami grzewczymi, które mogą znajdować się, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i firmowych. Nowoczesna obudowa kominka wpływa na estetyczne wykończenie zabudowy posiadanego urządzenia grzewczego. Element ten można dobrać do indywidualnych preferencji i oczekiwań jego użytkownika. Akumulacyjna obudowa kominka oddaje ciepło do pomieszczenia, po wygaszeniu paleniska, z kolei izolacyjna, eliminuje ryzyko poparzenia się szczególnie, gdy w pobliżu tego elementu znajdują się zwierzęta domowe czy małe dzieci. Izolacyjna obudowa kominka może być montowana, bez potrzeby stosowania stelaża. Wyróżnia się ona wysoką odpornością termiczną.

Zobacz więcej: Płyta szamotowa do pieca

Akumulacyjna i izolacyjna obudowa kominka to bardzo nowoczesne rozwiązania, stosowane w wielu urządzeniach grzewczych. To element, który można dopasować do wystroju konkretnego pomieszczenia.